خرید و فروش کلش

 

 

ثبت اگهی کلش

 

 

تخمین قیمت کلش

جدید ترین اکانت های کلش اف کلنز

جدید ترین اکانت های کلش رویال

جدید ترین های کلن

بررسی بازی کلش اف کلنز

Clash of Clans به معنی «جنگ قبایل»، یک بازی رایگان برای تلفن‌های هوشمند به‌صورت آنلاین به سبک استراتژیک است که توسط شرکت فنلاندی Supercell طراحی شده است. استراتژی کسب درآمد این شرکت فری‌میوم است که نرم‌افزار را به‌صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می‌دهند ولی در ازای امکانات جانبی از کاربر هزینه دریافت می‌کنند.

 

در بازی Clash of Clans بازیکن رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده می‌گیرد و با سایر قبیله‌ها وارد جنگ شده و به غارت آن‌ها می‌پردازد. بهره‌گیری از امکانات جانبی بازی نیازمند پرداخت الماس (GEM) می‌باشد که تعداد محدودی الماس با جابجایی درخت‌ها و سنگ‌ها در دهکده به دست می‌آید اما روش آسان‌تر خرید الماس با پول واقعی است.

وضعیت کلش آف کلنز در ایران

با توجه به آمار موجود در سایت الکسا به‌عنوان یکی از معتبرترین منابع رتبه سنجی سایت‌ها، نام ایران پس از آمریکا و هند سومین کشور بازدیدکننده سایت Supercell.com شرکت تولیدکننده بازی است. 7/7 درصد بازدیدکنندگان این سایت را ایرانیان تشکیل می‌دهند. همچنین در بررسی سایت ClashofClans.com که مربوط به این بازی بوده و در اختیار شرکت سوپرسل است نیز ایران در جایگاه سوم بازدیدکنندگان قرار دارد.

بر اساس آمار موجود در Google Play بازی Clash of Clans بین یکصد تا پانصد میلیون بار از این App Store دانلود و نصب شده است.  همچنین این آمار در کافه بازار به‌عنوان یک App Store داخلی بیش از پنج میلیون بار می‌باشد و این بازی اولین بازی کافه بازار بر اساس تعداد دانلود است. 

اقتصادی – بررسی درآمد بازی

دکتر بهروز مینایی، رئیس هیئت‌مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و قائم‌مقام دبیر شورای عالی اطلاع‌رسانی، اسفندماه 93 اعلام کرد که روزانه بیش از 50 میلیون تومان توسط این بازی ارز از کشور خارج می‌شود.  این رقم پس از اتصال بازی کلش به سامانه شتاب در فروردین امسال به بیش از 100 میلیون تومان در روز رسیده است. (در فروردین‌ماه 1395، کافه بازار به‌عنوان بزرگ‌ترین App Store داخلی با شرکت Supercell قرارداد رسمی ثبت کرد و با انتشار نسخه 8.212.9 بازی کلش آف کلنز، این امکان را برای کاربران ایرانی این بازی فراهم نمود تا ازاین‌پس بتوانند با استفاده از کارت‌های شتاب و یا شارژ حساب کافه بازاری خود در این بازی به خرید الماس بپردازند.)

همچنین کافه بازار با انتشار نسخه 8.332.9 این بازی، تمام متون و منوهای بازی را بدون تغییر تصاویر و محتوای آن به زبان فارسی ترجمه کرده است